+38 099 265 57 10 +38 068 070 96 85

Вуличні урни

Відображати:
Сортування
Урна  PROTECTION
Урна PROTECTION - це урна у новому стилі, виконана із металу та дерева. Створена саме  для того, щоб ми берегли навколишнє середовище та викидали сміття у належне місце.    Для зручності та швидкого очищення урни, ми зробили ящик, у якому врізані ручки, за допомог..
2 846 грн.
Урна METAL ROUND 001
Урна METAL ROUND 001 - це урна у новому стилі виконана із металу, надійно заварена та покрита ґрунтовкою та фарбою у двох шарах. Створена саме  для того щоб ми берегли навколишнє середовище та викидали сміття у належне місце.    Для зручності та швидкого очищення ..
2 910 грн.
Урна METAL SQUARE 001
Урна METAL SQUARE 001 - це урна, яка виготовлена із смаком та простотою у експлуатації, надійно заварена, покрита ґрунтовкою та фарбою у двох шарах.   Створена саме  для того, щоб ми берегли навколишнє середовище та викидали сміття у належне місце.   Розмі..
1 392 грн.
Урна TREE ROUD 001
Урна TREE ROUD 001 - це урна у новому стилі, виконана з дерева. Створена саме  для того, щоб ми берегли навколишнє середовище та викидали сміття у належне місце.    Для зручності та швидкого очищення урни ми зробили ящик, у якому врізані ручки, за допомогою яких м..
2 530 грн.
Урна TREE SQUARE 001
Урна TREE SQUARE 001 - це урна у новому стилі виконана з дерева. Створена саме  для того, щоб ми берегли навколишнє середовище та викидали сміття у належне місце.    Для зручності та швидкого очищення урни ми зробили ящик, у якому врізані ручки, за допомогою яких ..
2 340 грн.
Урна TREE SQUARE 002
Урна TREE SQUARE 002- це урна у новому стилі виконана з дерева. Створена саме  для того, щоб ми берегли навколишнє середовище та викидали сміття у належне місце.    Для зручності та швидкого очищення урни ми зробили ящик, у якому врізані ручки, за допомогою яких можна ..
2 340 грн.
Урна TREE SQUARE 004
Урна відкривна виготовлена з високоякісного дерева.   Колір на вибір замовника.   Можливі будь-які розміри і модифікації під замовлення.   Класична і дуже зручна лавкаурна буде завжди до речі коли Ви захочете відпочити на свіжому повітрі. ..
2 783 грн.
Урна  PROTECTION COVER
Урна  PROTECTION COVER Урна виготовлена з металопрофільної труби на яку кріпляться бруски з дерева твердої породи. Основа з металу покрита фарбою чорного кольору, може бути підібрана під побажання клієнта. Дерево покрите лаком. Зверху розташована кришка з отвором  яка ..
3 100 грн.